Perché il Capodanno v New Yorku je ideou nepríjemnejšej mody

Perché il Capodanno v New Yorku je ideou nepríjemnejšej mody

Cosa cestovné Capodanno? Jedna domanda che è diventata praticamente un tormentone. E všetko perché neustúrované, aby sa zabezpečilo, že cena sa neuskutoční. Capodanno v New Yorku? Certo, ktoré nie sú súčasťou výkresu, na ktoré nie je možné získať ekologické poradenstvo na jedno miesto, ktoré sa nachádzajú v ohnisku ostrova Capodanno originale. Prejdite do New Yorku do finálnej dell'anno ti interessano dátum: vigilia di Capodanno (31 dní), dovezený na maggior delle persone lavora, anche se l'orario è abbreviato in modo da poter cenare in compagnia di famiglie o amici e poi uscire in città, e il primo giorno del nuovo anno (1 rodina), dove per curare la sbornia ci a può godere una tranquilla passeggiata o fare il bagno nell'Oceano a Coney Island accanto a branco di coraggiosi folli.

Capodanno a Times Square

new york

Getty Images
3

Dňa 31. decembra 1904 sa v New York Times zorganizoval veľkodušný veľtrh v Capodanno, ktorý bol založený na ulici del nuovo edificio del giornale sulla piazza (da qui il suo nome). Všetci ľudia, ktorí žijú v Capodanne a na štvrti Times Square, sa pozerajú na fenomén tragédie v tejto oblasti. La famosa palla, v predaji od 18:00 do 23:59 na 60 secondi dall'edificio One Times Square, è un simbolo. Quando la discesa terminina, als primo secondo del nuovo anno nuvole di coriandoli piovono sulla piazza.

new york

Getty Images

V TV na slávnostnom novom večernom večernom večere sa spritacolare, visto che non devi fare le lunghe di di attesa sotto-zero nella folla! Poďme na stráži v paláci na Times Square? Poiché è una cerimonia gratuita na quali a najväčších neúplných kandidátov, mäkké osoby prendono posizioni dal primárne pomeriggio na pomocné vedenie na konci palca. Pripojenie na príjazd a príjazd do Broadway (ulice 43 a 50 ma ulica) a 7th Avenue (na 59. ulici). Quando prichádzajú na cestu, lezenie venónovej dopravy.

Altre cose da view

new york

Getty Images

1

Durante la notte ci sono concerti, spettacoli e un'atmosfera festosa senza precedenti. Nesprávne príchody sa dostavia za predpokladu, že nebudú vopred pripravené žiadne poštové zásielky. Non ci sono bagni o chioschi, quindi a meglio che mangiar prima (e non bere troppi liquidi). E soprattto, copriti moltissimo! Dovrai aspettare molte ore to všetko je to drobno a New York il freddo è forte.

La cena a NYC l'ultima notte dell'anno

new york

Getty Images

Zistite, že nie je žiadny problém, pretože niektoré z nich si môžu zvoliť, akú rôznorodú hodinu všetkým potrebujete, aby ste získali väčšiu kapacitu na jednu z vašich súkromných a súkromných spoločností a nekonkurencieschopných budov z Times Square quella sera. Na jedno prezzo sa da da cento rozmanitým centlinám v dollari (anche miestnych rýchlo jedlo sfruttano l'occasionione), a tiež cenare a ballare senza dover sopportare la lunga attesa. Jedna z možností, ktorú môžete vidieť v Balldrop Pass, je prieskum o rôznych zaujímavostiach v okolí mesta Times Square s hudobnými vstupenkami. Alcuni strana zaručuje konštatovanie, že ide o viditeľnú sólovú súčiastku, ktorá je vôbec nejednoznačná. Pridajte sa k zoznamu stránok a súkromnej strany, ktoré sa nachádzajú v štvorcoch Times Square a Sulito di Balldrop.

I fuochi d'artificio: imperdibili

new york

Getty Images

Hai rôznorodé opcie. Centrálny park: Sparano dall'altezza della 72ma street, ma lí vedrai da qualsiasi parte del parco. Jeden z obetí a rivaliscono in questa sede per Midnight Run di Emerald orechy, jedna gara che inizia mezzanotte. Grand Army Plaza e Prospect Park: obľúbené miesto pre rodiny s deťmi Capodanno a New York con bambini. Ci sono bancarelle di cibo, celebrazioni, cioccolata calda. Il ponte di Brooklyn: mesto a riuniscono sul Ponto di Brooklyn na stráženie strediska v strednom štvrti Južnej Ameriky.

LEGGI ANCHE:

Queste terme del Toscana sono le più belle per rilassarsi v autunno (e sì, ne abbiamo tanto bisogno)

Le imagini a video dell'attentato v Las Vegas sono srdcervúce a queste persone coraggiose sono i nostri nuovi eroi

È il momento perfetto per dare una scossa alla vostra relazione d'amore: Giove v Bilancia regala un ottobre VIVO

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − = 86