Queste 6 modelových transgender modelov, ktoré sú koncetou di bellezza

Queste 6 modelových transgender modelov, ktoré sú koncetou di bellezza

All'inizio fu Lea T. Nata Leandro Medeiros Cerezo, figúrka Calciatore Toninho Cerezo (pridajte si legálnu stránku do Wikipédie), na modelu brasiliana conosciuta anche come Lea Cerezo è stata tra prime e più famose modelový trasngender del módny systém. V roku 2010 sa Riccardo Tisci prihlásil na kampaň s certifikátom Givenchy a priniesla značku, na ktorú sa podieľala aj kalamita. Prišiel som do rúk Yasmine Pitty, modelka amerického pôvodu v marockom sull'onde del succeso che-come a legge v New York Times - v pasato ha sfilato sulle passerelle di Louis Vuitton v epoche Marc Jacobs ed è stata veľvyslanec per la famosa make-up artist Pat McGrath

Všetci ľudia, ktorí majú záujem o spoluprácu, majú veľký záujem o transgender protagonistov dôležitých vecí, ktoré sa týkajú toho, čo sa týka svetového kultúrneho dedičstva. Najnovšie v poriadku Hari Nef sulla copertina di Elle Veľká Británia Settembre 2016 e Valentina Sampaio per Vogue Paris Marzo 2017. Hviezda, v ktorej sa nachádzajú parfumy, ktoré sa nachádzajú v meste Paríž. E še nie je príkladom pre rok 2015 a New York è nata Trans Model, na prvom agende transgender fondata dalla thailandese Peche Di che ha rozhodol o odhalení výhradne modelu a modelu transgender. Kvalitné modely modelov? Ecco i 6 nomi da tenere d'occhio.

3

Andreja Pejic

"Neexistuje viac ako 100% Ľudí. Vďaka Jean Paulovi Gaultierovi a Marcovi Jacobsovi sa podarilo dosiahnuť úspech v oblasti spravodlivosti a spravodlivosti. Dospelo sa k zákroku chirurgie Andreja, ktorá pokračuje v kvantitatívnom vyšetrení prvej edukácie migrény v úspešnom teste. Vyznačuje sa tým, že je v súlade s normou Giles FW 2015-2016 ed HM Studio FW 2016-2017, a to nielen v oblasti odlievania diamantov, ale aj vďaka tomu, Ever.

krok von

Jeden príspevok condiviso da Andreja Pejic (@andrejapejic) v údajoch:

Geena Rocero

"Quando una persona intrarende il viaggio che la porta alla scoperta del suu più autentico sé e condivide quel dono, per me mercosa di meraviglioso" Geena Rocero ad Pôvab.

Dopo essere entrata nella NEXT Model Management 10 rokov, Rocero prednáša časť TED Talk v roku 2014, na základe ktorého sa rozhodne o tom, že sa rozhodne. Videoklip "Prečo musím prísť" má 2 milióny vizualizácií a to znamená, že má k dispozícii vzdelávacie a vzdelávacie aktivity, ktoré im pomôžu získať transsexuál. Da pochi giorni è anche sulla cover di Harper's Bazaar India.

1

Isis King

"Nevzťahuje sa na živobytie na ďalšiu osobu alebo na iné osoby". Isis King a MSN

Kráľ, ktorý nemá žiadnu domácu kandidáta, prichádza na prvý koncert transgender di Americký ďalší najlepší model ; è diventata la prima modella trans na americké oblečenie.

Pred 5 rokmi #AmericanApparel mi oznámil, že som ich prvým trans-modelom otvára. Stalo sa to v júni 2012 v spojení s @Glaad a PRIDE mesiac. V tej dobe som si neuvedomil, aká veľká bola príležitosť, kým nevyjde! Dozvedel som sa, že modelovanie v katalógu bolo oveľa ťažšie ako to, čo som používal na to, aby som haha. Pýcha znamená oslavovať slobodu a pamätať na tých, ktorí bojovali za to, aby sme boli otvorení o tom, kto sme. Buďte sami, farebné! BTW, nemusíte byť mimo komunitu LGBT na oslavu, pridajte sa k nám po celý mesiac v solidarite! Tiež existujú úžasné organizácie, ktoré sa zapájajú do podoby ako @ glaad a @ glsen ..... Všetka láska a podpora vašich LGBT susedov, rodiny, rodičov a priateľov počítať !!! ���������� ___________________________ #isisking #isis #kv #glaad #pride #lgbt #antm #topmodel #strut #campaign #photoshoot #aa #americanapparel

Jeden príspevok condiviso da Isis King (@msisisking) v údajoch:

Stav Strashko

"Myslím si, že som si vybral moju sólu na jednom mieste v jednom z mojich vianočných sviatkov. Môžu sa stať fanúšikmi, ktorí majú k dispozícii tip na definíciu z generácie "Stav Strashko a Teen Vogue

Scoperta 16 a Tel Aviv, Strashko a è imposta piano piano sú špičkovým modelom sfilando na značku Marc Jacobs e Diesel. E anche sa ancora fatica a farsi accettare da molte persone per ciò che, oggi a tra le modelu di maggior successo nel fashion biz.

Jeden príspevok condiviso da Stav Strashko (@stavstrashko) v údajoch:

Lea T

"Nevyžiadajte si o to, aby ste nepoľavili z tohto dôvodu, aby ste sa mohli prihlásiť k tomu, aby ste nevedeli, či to nie je možné.

Lea Cerezo, meglio conosciuta prichádza Lea T, ha reso omaggio alla su amicizia con Tisci prislúchajúcimi základnými prekladmi v procese prechodu z vlastnej iniciatívy s touto agendou. E 'stata il volto di Redken e per Lea la sua carriera è stata dôležité nie je tanto na fatto v sédio essere modella maanche perché grazie questo lavoro ha avuto l'opportunità di pagare l'affitto di casa, gli interventi di chirurgia e vivere la sua vita in maniera serena.

Me by Anthony Maule a štýl Samuel Francois #yvessaintlaurent #whenfashionwasfun #numero

Jeden príspevok condiviso da Lea T (@leat) v údajoch:

Hari Nef

"Znamená to, že významné rozdiely v každom prípade nie sú sólo alebo anóno, a preto je možné, že sa im podarí dosiahnuť väčšie úsilie. v základni a stessa "Hari nef ad Allure.

Hari Nef sa stala prvým modelom, ktorý vysielal na scénu mimoriadnu agendu IMG (quella che rapseres une anse Gisele e Gigi per intentie), ktory bol vyroben z Gucci od Alessandro Michele. Oltre al lavoro di modella, è anchetivista e scrittrice. Za každých okolností prídu omámený, Vice, BlackBook, Adult e Original Plumbing.

Harper's Bazár nemecko

Un príspevok condiviso da hari nef (@ charinef) v údajoch:

Leggi anche: quello che devi sape sulla depilazione definitiva

Leggi anche: i segreti di bellezza delle donne brasiliane

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 2 =