Srdce-Shaped Blusher je Valentína Make-Up Trend s Major Marie Antoinette Vibes

Srdce-Shaped Blusher je Valentína Make-Up Trend s Major Marie Antoinette Vibes

"Nie iný smiešny trend líčenia Instagramu !!" počujeme, že plačeš.

Ale nieste s nami, pretože táto je super roztomilá, nezahŕňa nič strašidelné a crawly (pri pohľade na vás bug make-up) a osviežujúco nemá nič spoločné s obočím. Huzzah!

3

Yup, tentokrát sme vlečia našim krmivom Insta pre srdce v tvare blusher aka tohtoročný Valentín make-up trend, ktorý pracuje niektoré hlavné Marie Antoinette vibes.

Doslova to, čo hovorí na cínu, sú len nástroje, ktoré potrebujete, aby znovu milovanej up vzhľad je vaša obľúbená červeň, a ak nie ste jeden pre farbenie v riadkoch, srdce v tvare šablóny.

Stačí nakresliť srdce (alebo odtieň vo vzorkovníku) na jablká vašej tvári namiesto svojho obvyklého lícenky a buff z okraja s našuchorený kefa pre viac rozptýlené úpravou.

Prípadne, ak sa rozhodnete pre negatívny priestor, urobte to ako srdce v tvare blusher pre Saebom. Aplikujte svoje blusher ako zvyčajne, potom uchopiť korektor a maľovať srdce na každej tvári pomocou očné tiene štetcom.

veľmi vzácny obraz mojich ran, niekedy som zabudol, že ich mám ����♀️ - si niekto z vás spomína na srdcovú červenosť, ktorú som robil pred vekmi? Snažil som sa znovu to urobiť a nevypadalo to tak zlé, ako som si myslel! tak tu je ružový vzhľad, ktorý si mnohí z vás žiadali! tiež tešiť na to, že nie som pri pohľade na fotoaparát v jednom z týchto fotiek ��. - (chcem začať tým, že sa ospravedlňovať na osvetlenie / kvalita zhotovených snímok make-up, že som hrozná na technológie / fotografovanie a môj iPhone kamera sa mi nepáči �� Snažím sa zlepšiť tho! Budem potrebovať veľa trpezlivosti ..... lol) 1. Allright. vyplňte obočie zvyčajne. V skutočnosti som zistil, že pri použití farby 1-2 odtieňov, ktoré sú svetlejšie než farba obočia, je pri plnení v prednej časti (ak používam čierne, tak prirodzene oveľa prirodzenejšie, potom by som použil tmavo hnedú zmes). Vezmite si svetlofarebnú farbu a zmiešajte to po celom hornom a dolnom veku. 2. Vezmite svetlo lesklé ružové, zvýraznite prvé 1/2 spodného veka. pre ostatné 1/2, vezmite hnedú ceruzku na očné linky pozdĺž lašline, ktorá sa zmieša s červenou farbou. 3. Nasledujúcim spôsobom umiestnite horúco ružovú farbu na prvú 1/3 oka a zmiešajte ju do konca, koncentrátujte rovnakú farbu na poslednú 1/3 oka a zmiešajte ju. používajte rovnaké hnedé očné linky z dolnej línie línie, pevne očistite oko a jemne ho zmiešajte so škvrnami okolo vašej šnúry 4. postupujte podľa prirodzeného tvaru očí s čiernym očnémi očnémi očami, nakrútením rias a pridajte maskaru! ������

Príspevok zdieľaný kennedy (@_peach_pit_) dňa

1

Et voila! Renasančný štýlový preplach, ktorý je schopný súperiť aj s kráľovnou Francúzska. Nevyžaduje sa žiadny Valentínsky rozdrvený / nepríjemný stres.

Prejsť na väčšie, pečiatka 'štýlu srdca, menšie negatívne priestor šablón alebo pre extra rozkošný bodov, kresliť malé srdce na oboch lícach a nose pre väčšinu kawaii atmosférou pehy vôbec.

인스 타 구경 하다가 넘 예쁘 길래 해보 깅 �� 실제로 보면 핫 핑크 섀도우 에 쌍커플 라인 펄 잔뜩 있고 립도 쨍 하고 볼따구 도 하트 대잔치 여서 세상 화려한 데 ..... _ 그렇다. 오늘도 안 보인다. 그럼 20000 ...._ 문득 드는 생각 은 남들 이 불다 끄고 핸드폰 조명 팡 해서 찍어도 나 보다 나을 것 같다는 그런 생각 ..... 안녕 ........_ # 메이크업 #makeup # แต่งหน้า # メ イ クア ッ プ # 하트 메이크업 # 하트 주근깨 #heartmakeup #heartfreckles

Príspevok zdieľaný spoločnosťou @ _hi_da

Ak máte pochybnosti, pridajte ďalšie trendy make-upu Insta, aby ste vybrali vzhľad. Umývanie ružovej alebo červenej cez vaše oči, aby vyhovovalo vášmu novorodenému blúzku, je prekvapivo lichotivé, bang na trend v roku 2018 a perfektne sa hodí k tradícii farieb Valentines.

Je čas nosiť vaše srdce na lícach ľudí.

#heartcheeks #frecklesmakeup

Príspevok zdieľaný spoločnosťou @ aries.moons dňa

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − = 65